Słoneczko grzeje coraz mocniej, na rabatce zaczynają wychodzić tulipanki a i powietrze jakieś takie lżejsze- to znak że idzie wiosna! Czas więc pochować do szaf zimowe kurtki, czapki i szaliki i wziąść się za wiosenne porządki... Zanim weźmiemy się jednak do pracy, pozwoliliśmy sobie z chłopakami na małą zabawę i postanowiliśmy zrobić kilka "zimowych" fotek.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz