piątek, 6 lipca 2012

Izabella

Naszą małą bohaterką sesji noworodkowej jest Izunia, która w ogóle nie miała ochoty na spanie.....
aż w końcu kiedy padła, powstało kilka słodkich obrazków. Zobaczcie sami.
Szczególne podziękowania dla BABCI Izy za niesamowite zaangażowanie!











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz