poniedziałek, 1 października 2012

Festyn Rodzinny w Jantarze

W sobotę cała szkoła bawiła się na festynie! Pogoda dopisała, tak więc licznie przybyli rodzice wraz z dziećmi. Organizatorzy zadbali aby nikomu się nie nudziło- było wiele zabaw, konkursów, loterii. Do wyboru-do koloru....
Nie zabrakło także wielu przyjemności, zarówno dla ciała, żołądka jak i duszy. Zresztą zobaczcie sami:

 
Malowanie buziaczków:)




Kto pierwszy napełni wiadro z wodą?



Wyplatanie kolorowych warkoczyków

  

Coś dla ciała, duszy i żołądka 
 Przeciąganie liny- starszaki...
 ......i nieco młodsi
ugryź mnie!




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz