Witam, dzisiaj pragnę Wam zaprezentować zrobione przeze mnie eksplodujące pudełko. Jego tajemnica polega na tym, że po zdjęciu wieczka jego cztery boki "eksplodują", czyli rozkładają się na boki ukazując wnętrze. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla kartek z życzeniami.
Nieukrywam, że jego zrobienie zwłaszcza bez użycia profesjonalnego scrapowego sprzętu jest pracochłonne, ale efekt jest powalający. Tak jak w moim przypadku wystarczyły nożyczki, dziurkacz, papier do scrapbookingu i ciekawy pomysł z internetu :)
Dodam jeszcze na koniec, że zależnie od okazji w środku umieszczamy życzenia, sentencje i specjalne kieszonki na pieniążki (moja jest w centralnej części).
Prawda,że ładnie mi wyszło ;)......





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz