KEEP CALM :)
poniedziałek, 11 sierpnia 2014
Paulinka- sesja noworodkowa
Bohaterką dzisiejszego posta jest kilkudniowa Paulinka. Moja malutka modelka spisała się cudownie.
Efektem naszej współpracy mogę się pochwalić poniżej, co czynię z wielkim uśmiechem na twarzy :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz