poniedziałek, 17 listopada 2014

Album Marysi

Witajcie.
Dzisiaj mam do pokazania album, który zrobiłam dla mojej przyszłej chrześnicy- Marysi.
Album jest swego rodzaju pamiętnikiem, znalazły się w nim miejsca na zdjęcia z brzuszkiem, zdjęcia z narodzin i pierwszych najważniejszych wydażeń z życia malutkiej Marysi.
Całość bardzo dziewczęca, kolorowa i radosna.
Połączyłam tutaj dwie kolekcje Makowego Pola-"Aurora Majalis" i "Forget Me Not". Dodałam liczne tekturki ze skrapińca, dekoracyjną taśmę i po raz pierwszy użyłam wycinanek Magicznej Kartki- "Malutkie szczęścia" 016 i 017.
Mam nadzieję, że dla samej Marysi, album ten, będzie kiedyś wyjątkową pamiątką z dzieciństwa.




















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz