niedziela, 14 grudnia 2014

Marysia

Przecudna, wspaniała dziewczynka.
Słodka jak cukiereczek.
Malutkie szczęście swoich rodziców.
Skradła moje serce....



















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz