KEEP CALM :)
piątek, 3 kwietnia 2015
Wiosenna sesja Natalii
Zapraszam na stylizowaną sesję dziecięcą.
Przed obiektywem stanęła dziewięcioletnia Natalia.
Kilka wybranych zdjęć specjalnie dla Natalii zrobiłam w stylu retro:
I na koniec w dwóch wersjach z latarenką:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz