Witam w Maju!
Dzisiaj mam do pokazania delikatny wiosenny album w pastelowym kolorze mięty, który uwielbiam!
Mięta kojarzy mi się ze świeżością, delikatnością więc do zrobienia tego albumu wybrałam papier 01 z drugiej kolekcji "Usłane Różami" GP. W środku jak zwykle sentencje i ozdobne kartoniki, które pięknie zdobią wnętrze. Album ten może być Pamiątką Komunii zarówno dla chłopca jak i dziewczynki :)











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz