Mistrzostwa Polski Młodziczek
W długi weekend majowy kibicowałam drużynie Młodziczek Energii Gedanii Gdańsk, które to ostatecznie po dwóch dniach rywalizacji wywalczyły 6 miejsce. Mistrzostwo zdobył zespół z Rumii. Ciekawostką zaś jest, że Gedanistki jako jedyny zespół w Polsce pokonały w tym sezonie mistrzów, i to kilkukrotnie :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz