Dzisiaj pokażę Wam zdjęcia, które wspólnie z Karolą wykonałyśmy na przepięknej uroczystości przyjęcia po raz pierwszy "świętego pokarmu" przez dzieci z Mikoszewa.
Uroczystość była długa- trwała dwie godziny, ale zapewniam Was, że były to niesamowicie wzruszające i pełne emocji chwile warte uwiecznienia.
Zapraszam do oglądania:
























































Brak komentarzy:
Prześlij komentarz