Ewelinka to najlepsza koleżanka mojego Hubercika. Jak tylko dowiedziałam się, że będzie miała I Komunię to zaproponowałam rodzicom Ewelinki, że zrobię naszym skarbom fajne fotki. Hubert Komunię Św. będzie miał dopiero za rok ale brak alby wcale nam nie przeszkodził- ubraliśmy Huberta na "galowo" i dzięki temu możemy teraz oglądać te fotografie:



















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz