piątek, 1 czerwca 2012

Majowa rodzinka

Zebrało się troszeczkę zdjęć więc pora uzupełnić kilka wpisów.
Zaczynam więc od kilku fotek sympatycznej rodzinki, z którą mieliśmy okazję spędzić niezapomniane chwile majowego weekendu. Beatce udało się zmobilizować swojego męża i dzieciaki dzięki czemu powstało kilka ciekawych fotek. Wielkie dzięki Dominice, która zaprosiła nas do siebie!!!









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz