Zaczynam więc od kilku fotek sympatycznej rodzinki, z którą mieliśmy okazję spędzić niezapomniane chwile majowego weekendu. Beatce udało się zmobilizować swojego męża i dzieciaki dzięki czemu powstało kilka ciekawych fotek. Wielkie dzięki Dominice, która zaprosiła nas do siebie!!!








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz