KEEP CALM :)
wtorek, 14 sierpnia 2012
Agata & Paulina- sesja portretowa
Z dziewczynami spotkałam sie dwukrotnie, pierwszym razem zaliczyłyśmy plener w naszym Jantarze, a drugim razem zaaranżowałyśmy domową mini sesję portretową. Dziewczyny były rewelacyjne, pod koniec tylko skwitowały:
"ciężkie to pozowanie".
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz