wtorek, 14 sierpnia 2012

Agata & Paulina- sesja portretowa

Z dziewczynami spotkałam sie dwukrotnie, pierwszym razem zaliczyłyśmy plener w naszym Jantarze, a drugim razem zaaranżowałyśmy domową mini sesję portretową. Dziewczyny były rewelacyjne, pod koniec tylko skwitowały:
"ciężkie to pozowanie".




















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz