Miło mi przedstawić Jolę i jej brzuszek....
Na plenerową sesję wybrał się z nami Karol, już w tym momencie starszy braciszek!!! Bo właśnie przed chwileczką dowiedziałam się, że 17 sierpnia na świat przyszedł malusi Kamil :)
Gratulacje dla Ciebie Jolu!!!
Karolowi jak widać w ogóle się nie nudziło...
I na koniec cała rodzinka w komplecie:










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz