poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Jola- sesja ciążowa

Miło mi przedstawić Jolę i jej brzuszek....
Na plenerową sesję wybrał się z nami Karol, już w tym momencie starszy braciszek!!! Bo właśnie przed chwileczką dowiedziałam się, że 17 sierpnia na świat przyszedł malusi Kamil :)
Gratulacje dla Ciebie Jolu!!!



 Karolowi jak widać w ogóle się nie nudziło...





 I na koniec cała rodzinka w komplecie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz