Reportaż ślubny Magdy i Krzyśka
Trzy tygodnie temu miałam okazję towarzyszyć Magdzie i Krzyśkowi w ich najważniejszym dniu-podczas ceremonii ich zaślubin. Mimo tego, iż nie posiadam doświadczenia w tego rodzaju fotografii młodzi zaufali mi i pragnę jeszcze raz podziękować im za to:
Dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego!!!
A teraz zapraszam do oglądania....
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz