Tym razem zaprezentuję coś zupełnie nowego,innego niż dotychczas.
Już od jakiegoś czasu śledzę w internecie wspaniałe dzieła wykonane metodą scrapbookingu, zafascynowały mnie do tego stopnia, że i ja postanowiłam spróbować swoich sił i umiejętności artystyczno- manualnych w tej dziedzinie ;)
Poniżej mój pierwszy album z którego jestem, nieskromnie mówiąc, bardzo dumna.
Jest to album wykonany z przepięknych papierów www.galeriapapieru.com.pl pt."wielki błękit" w połączeniu z "świerszcz za kominem"
Zapraszam do oglądania























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz