
środa, 27 listopada 2013
I Komunia w Jantarze
Mamy już koniec listopada a ja mam do zaprezentowania kilka fotografii dzieci z uroczystości I Komunii Św. która odbyła się 19 maja. Był to dla mnie szczególny dzień, ponieważ brał w niej udział mój starszy synek- Hubert. Korzystając z okazji pragnę podziękować wszystkim rodzicom, którzy zaufali mi i powierzyli uwiecznienie tej pięknej ceremonii.

Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)










































Brak komentarzy:
Prześlij komentarz