środa, 27 listopada 2013

I Komunia w Jantarze

Mamy już koniec listopada a ja mam do zaprezentowania kilka fotografii dzieci z uroczystości I Komunii Św. która odbyła się 19 maja.  Był to dla mnie szczególny dzień, ponieważ brał w niej udział mój starszy synek- Hubert. Korzystając z okazji pragnę podziękować wszystkim rodzicom, którzy zaufali mi i powierzyli uwiecznienie tej pięknej ceremonii.













































                                                   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz