środa, 18 grudnia 2013

Kartki Świąteczne

HO, HO, HO!!!
Święta coraz bliżej, czas więc pomyśleć o bliskich nam osobach i jak za dawnych dobrych czasów wysłać piękne kartki Bożonarodzeniowe.
Obecnie powszechne jest wysyłanie sms-ów z życzeniami Świątecznymi, ale ja uważam, że milej jest dostać kartkę, którą można postawić na półce aby wnosiła nam piękny klimat Świąteczny.
Ja już wysłałam, a Wy???
Poniżej 4 wzory kartek, które wykonałam metodą scrapbookingu.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz