Dzisiaj na tapetę wezmę coś co uwielbiam-
czyli dłubanie w drewnie.
Zazwyczaj moje prace wykonuję na własne potrzeby ale tym razem nadarzyła się okazja, tzn. w ubiegłą sobotę odbył się kiermasz szkolny, na który to właśnie trzeba było przynieść ręcznie wykonaną ozdobę Bożonarodzeniową. Nie zastanawiając się zbyt długo poszłam za dom i ze sterty desek wybrałam tą jedną, jedyną, szczególną z której powstały te piękne łośki.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz