środa, 18 grudnia 2013

Merry X-moose!!!


Dzisiaj na tapetę wezmę coś co uwielbiam-
czyli dłubanie w drewnie.
Zazwyczaj moje prace wykonuję na własne potrzeby ale tym razem nadarzyła się okazja, tzn.  w ubiegłą sobotę odbył się kiermasz szkolny, na który to właśnie trzeba było przynieść ręcznie wykonaną ozdobę Bożonarodzeniową. Nie zastanawiając się zbyt długo poszłam za dom i ze sterty desek wybrałam tą jedną, jedyną, szczególną z której powstały te piękne łośki.
(oczywiście ocena nie jest obiektywna bo to moje dzieło :)  )
Dodam tylko, że dochód ze sprzedaży ozdób w całości zasilił konto Rady Rodziców, tak więc wszystko co robimy, robimy dla naszych kochanych dzieci.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz