czwartek, 13 lutego 2014

Kartki rocznicowe

Jutro są walentynki, z tej okazji pokażę Wam zrobione przeze mnie dwie kartki z okazji rocznicy ślubu.
Pierwsza- miedziana, druga-szafirowa.
Ja obchodzić będę już całkiem niedługo- jedwabną :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz