KEEP CALM :)
czwartek, 13 lutego 2014
Kartki rocznicowe
Jutro są walentynki, z tej okazji pokażę Wam zrobione przeze mnie dwie kartki z okazji rocznicy ślubu.
Pierwsza- miedziana, druga-szafirowa.
Ja obchodzić będę już całkiem niedługo- jedwabną :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz