Przeszło tydzień temu w naszej szkole w Jantarze odbył się bal karnawałowy.
Dzieci pięknie poprzebierane tańczyły, śpiewały, bawiły się wyśmienicie.
Było głośno, ciemno i był dym...... taki prawdziwy z maszynki.
Był pan D.J., który puszczał same hity, były liczne konkursy no i oczywiście
świetna zabawa!
Zobaczcie sami.....
A na koniec przybył MIKOŁAJ z prezentami.....



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz