Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w niezwykle pięknej uroczystości zaślubin pewnej pięknej Młodej Pary.
Bawiłam się też wyśmienicie na weselu!
W prezencie Państwo Młodzi dostali album ślubny, który mam nadzieję, będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz