środa, 11 czerwca 2014

Album dla maluszka

Lubię robić albumy!
A teraz kilka słów dlaczego....
Ano dlatego, że w dzisiejszych czasach fotografii cyfrowej jest to doskonała okazja, aby wyciągnąć na światło dzienne zdjęcia z przepastnych czeluści komputera i wybrać tych kilka najcenniejszych z setek pstrykanych na każdym kroku.
Dzisiaj pokażę moje ostatnie dzieło, które wykonałam specjalnie dla małego Mikołajka.
Album powstał z papierów Galerii RAE z kolekcji "dla maluszka" i właśnie trafił do 2-miesięcznego przystojniaka, aby mógł on zapamiętać te tak ulotne chwile z pierwszych swoich dni życia.
Czas płynie nieubłaganie, dzieci rosną, warto więc zatrzymać te wyjątkowe chwile nie tylko w pamięci, czy komputerze, ale także na pięknych kartach albumu, aby do nich powracać, pokazywać i wspominać....











I na koniec kartka....








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz