sobota, 28 czerwca 2014

Czekoladowniki

Wczoraj był koniec Roku Szkolnego a już dzisiaj pożegnałam moich chłopców, którzy pojechali aż na dwutygodniową kolonię!
Ale będę miała spokój i porządek!!! hehehe
Dzisiaj prezentuję, myślę sobie, ciekawą formę podziękowania dla wspaniałych Pań Nauczycielek.
Są to dwa pudełka skrywające słodką niespodziankę.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz