Wczoraj był koniec Roku Szkolnego a już dzisiaj pożegnałam moich chłopców, którzy pojechali aż na dwutygodniową kolonię! Ale będę miała spokój i porządek!!! hehehe Dzisiaj prezentuję, myślę sobie, ciekawą formę podziękowania dla wspaniałych Pań Nauczycielek. Są to dwa pudełka skrywające słodką niespodziankę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz