wtorek, 23 grudnia 2014

Aleksander

Ostatnio miałam przyjemność fotografować uroczego 4-miesięcznego chłopca
o pięknym imieniu Aleksander.



















A na koniec pragnę życzyć wszystkim, którzy tutaj zaglądają- Bardzo Wesołych Świąt!




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz