Witajcie!
Dzisiaj mam do pokazania zrobione przeze mnie dwie karteczki, które dostanie malutka Małgosia w dniu swojego Chrztu Świętego.
Obie w swoim wnętrzu kryją kieszonki na pieniążki, a każda zamiast tradycyjnej koperty włożona zostanie do pudełeczka- torebki.









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz